Kurumsal

DESTEK KALIP MAKİNE MÜHENDİSLİK İNŞAAT ÇELİK KALIPLARI LTD. ŞTİ.

Kurulduğu günden beri, çelik kalıp konusunda dünyada gelişen en iyi teknolojiyi yakalayabilmek için elinden   geleni yapmaya  çalışmıştır. Bu gelişmeleri takip ederken tecrübeli, yetenekli, kalifi yeli ve konusunda uzman kadroları bünyesinde barındırmayı ilke edinmiştir.
 
Diğer taraftan DESTEK KALIP, kendi tecrübesini ve mühendislik anlayışını da ortaya koyarak en yüksek kalite, en ucuz maliyet ve en iyi verimlilik seviyesine ulaşmıştır. İnşaat sektörünün çelik kalıba ihtiyacı olduğu gerçektir. Çelik kalıp, ilk yatırım maliyeti yüksek fakat işçilik maliyeti @ oranında tasarrufludur. Bunun yanında defalarca kullanılma imkanına sahip olup oldukça ekonomiktir. Şantiye şartlarına uygun, deforme olduğu takdirde kolayca düzeltilebilen, pürüzsüz yüzey elde etme imkanı sağladığı için sıva ihtiyacı olmayan avantajlı bir teknoloji ürünüdür.
 
Çelik kalıp, yapılan inşaatlarda proje ölçülerine daha fazla uygunluk sağlar. Standart ebat üretimlerine önem vermekle beraber, projelere uygun çelik kalıp imalatı yapmak, bunlara uygun çelik kalıp montaj projelerini çizmek ve bütün müşterilerini teknik anlamda bilgilendirmek firmamızın görevleri arasındadır.
 
DESTEK KALIP hassas bir konu olan Türkiye’nin akciğeri ormanlarımızın katledilerek inşaat alanında kullanılmasının çok acı bir gerçek olduğunu, bu konunun ancak ve ancak çelik kalıpla çözülebileceğinin bilincinde duyarlı bir firmadır.

Web Tasarım: Webuca